توی گرندپری آمریکا، لندو نوریس راننده بریتانیانی تیم مکلارن، طی یک مصاحبه با مجله آتو موتو اسپورت آلمانی گفت که قبل از بستن قراردادش با مکلارن با ردبول صحبت کرده بود.

برگردیم به فوریه که لندو نوریس یک قرار داد بلندمدت با تیم مکلارن تا سال 2025 بست که بلندترین قرارداد در بین راننده های حاضر در گرید بود.

نوریس در مورد این موضوع گفته: 

ما ی صحبت هایی کرده بودیم، ولی خیلی جدی نشده بود و موضوع خیلی جلو نرفته بود.

 

مجله موتور اسپورت در رابطه با این موضوع از مدیر تیم فرمول یک ردبول یعنی کریستین هورنر سوال کرده و جناب هورنر در جواب این مجله گفته: 

ما با لندو نوریس چند باری در طی سال های مختلف صحبت کرده بودیم، ولی هر بار که باهاش صحبت کردیم فرداش لندو با مکلارن قرارداد میبست، در حال حاضر هم که یک قرار داد بلند مدت با مکلارن بسته که باعث شده برای چند سال دیگه هم اونجا بمونه


البته قابل توجه هست که در سال 2018، تیم خواهر ردبول( بخونید تیم دوم ردبول) یعنی تورو روسو که مشتاق بود با لندونوریس وقتی که توی فرمول 2 داشت مسابقه میداد قرارداد ببنده تا لندو نوریس توی فصل 2019 پشت ماشین فرمول یک تیم تورو روسو(آلفا تائوری حال حاضر) حضور داشته باشه.

لندو نوریس اضافه کرده، قرارداد بلند مدتش با مکلارن به خاطر مذاکراتش با ردبول نبود.

ما دیگه آخر قراردادمون با مکلارن بود و به خاطر همین داشتیم خیلی جدی مذاکره میکردیم، همه راننده ها داشتند با همه تیم ها توی یک بازه زمانی مشخصی صحبت میکردند و منم مثل بقیه راننده همین کار رو کردم، ولی خوب همیشه همه چیز اونجوری که شما فکر میکنید قراره بشه پیش نمیره، چه کاری میتونستیم انجام بدیم؟ فقط باید در تماس میموندیم، بعضی وقت ها به همین سادگی بود.

من قراردادم داشت تموم میشد و جلوم گزینه های مختلفی وجود داشت و شما سعی دارید که بفهمید کدوم گزینه برای شما بهتره و این که چه اتفاقاتی ممکنه چند سال دیگه اتفاق بیفته.

فقط ردبول نبود، همه راننده ها با تیم های مختلف داشتند مذاکره میکردند.

من همیشه قبل از این که با تیم دیگه ای وارد مذاکره بشم، با مکلارن مذاکراتم رو شروع میکردم، همیشه هیمنجوری بوده.

بهترین چیز برای من امضاء کردن قراردادی بود که در حال حاضر دارم، این که بدونید شما توی فرمول یک برای چند سال دیگه هم حضور دارید و خودش باعث میشه که خیالتون فعلا" راحت باشه.

 

No comments

ما را دنبال کنید

حتما بخوانیم

  • هفته

  • ماه

  • همه