تست روز دوم هم شروع شد و آلپین تونست بهترین تایم پیست رو بزنه، ویلیامز با مشکل آتش سوزی توی ترمز عقب مواجه بشه و والتری بوتاس به خاطر مشکل گیربکس کلا" باعث کنسل شدن تست بشه.

راننده فرمول یک تیم مکلارن، دنیل ریکاردو هنوز حالش بده و امروز رو هم برای تست از دست داد و تیم مکلارن دیروز خیلی به خاطر مشکل ترمز نتونست دور زیادی رو توی پیست بحرین بزنه.

لندو نوریس تونست تایم 1m38.593s ثبت بکنه که چیزی نگذشت تا آلپین با  راننده خودش استپان آکون تایم 1m36.472s با لستیک مدیوم c3 به بالای جدول رفت.

چارلز لکلرک تونست این تایم رو با همین لاستیک c3 بهتر بکنه و با 1m34.366s سریعتر از هر تیم دیگه ای قرار بگیره و حدود نیم ساعت بعد استپان آکون اینبار با لاستیک سافت c4 تونست با زمان 1m34.276s بالاتر از فراری ها قرار بگیره.

سریع ترین تایم مکلارن با رانندگی نوریس 1m36.354s بود که با لاستیک هارد c2 پروتوتایپ به ثبت رسیده که دیواره لاستیک هیچ چیز نوشته شده ای روش نیست و کاملا" مشکیه.

مرسدس هم فعلا" درحال جمع آوری اطلاعات از رفتار بدنه ماشینشون بودند و توی پیست با المان های اندازه گیری فشار هوا  بزرگ که روی خودرو بود توی پیست رانندگی میکردند.

No comments

ما را دنبال کنید

حتما بخوانیم

  • هفته

  • ماه

  • همه