امروز ساعت 21 به وقت ایران، از خودروی فرمول یک تیم آلپین (رنو سابق) رونمایی شد، بدون تردید این خودرو تا به این جای کار جذابترین خودروی فصل 2022 بوده. (چه از نظر رنگ بندی و چه از نظر طراحی بادی ورک)

این خودرو هم مثل خودرو فرمول یک تیم فراری یعنی  f1-75 و استون مارتین AMR22  از پره های خنک کن روی ساید پاد و کناره کاور موتور بهره برده. 

لارنت روزی مدیر تیم فرمول یک آلپین گفته پایینترین رده ای که براش میخوان بجنگند حداقل پنجمی هست:

ما کاملا" جاه طلب هستیم، با توجه به نتیجه ای که فصل قبل گرفتیم، پنجمی حداقل هدفی هست که ما بهش فکر میکنیم.

تا به حال ما به اهدافمون رسیدیم و از روند رو به رشدمون هم راضی هستیم، ولی باید واقع بین هم باشیم، امسال ما همه کارت هامون رو پرت کردیم رو هوا، تا زمانی که پامون به پیست باز نشه، نمیدونیم که چه جایگاهی خواهیم داشت.

به هر حال باید در نظر داشته باشیم، جایی که شروع میکنیم اصلا" مهم نیست، جایی که تموم میکنیم مهم هست و ما میخوایم که رشد تیممون ادامه دار باشه.

تیم فرمول یک آلپین برای فصل 2022 فرمومل یک از دو راننده خودش یعنی فرناندو آلونسو(ملقب به ناندو) و استپان اکون استفاده میکنه.

اوتمار سافناوئر(یکم اسمش سخته و آسیایی هم نیستند ایشون) رئیس مسابقه ای تیم فرمول یک آلپین(البته ایشون طی یک جابه جایی از تیم استون مارتین به رنو آلپین نقل مکان کردند) هم گفته که قصد داره تا به تیم و راننده ها با افزایش کیفیتی که میتونه بوجود بیاره کمک بکنه که تیم رو به جلو حرکت بکنه.

من به اشتیاق اعتقاد راسخ دارم، کار تیمی و احترام متقابل، ما باید برای کاری داریم انجام میدیم مشتاق باشیم، هر چقدر که سخت هم باشه.

و این موضوع، کلید بازدهی بالا یک تیم هست و همیشه خواهد بود، ما چیزی رو کنترل میکنیم که قادر به کنترلش هستیم، ما از مسیرمون لذت میبریم و از مسابقه دادن لذت خواهیم برد چون برای همین کار هم اینجا هستیم. 

به عنوان یک تیم، همه ما مسابقه دهنده هایی هستیم که از بودن در فرمول یک لذت میبریم.

من میدونم که موفقیت خواهد آمد.(انشالله قهرمانی آلپین، به نظر میرسه خیلی حرف ها برای گفتن دارند)

به خاطر اسپانسر جدید تیم که فورس ایندیا BWT هست قراره که برای دو مسابقه اول آلپین با رنگ صورتی وارد پیست بشه(که اینجوری خیلی رنگ بدیه به نظرمم ولی ترکیبش با رنگ آبی آلپین بی نظیره)

 

No comments

ما را دنبال کنید

حتما بخوانیم

  • هفته

  • ماه

  • همه