فرناندو آلونسو، راننده تیم فرمول یک آلپین(رنو سابق) اصلا" از نتیجه ای که گرفته راضی نیست و گفته که "من هیچ حرفی برای گفتن ندارم".

فرناندو آلونسو توی مرحله سوم تعیین خط استرالیا 2022 به خاطر خرابی سیستم هیدرولی از مسیر خارج شد و نتونست دور خودش رو ثبت بکنه و توی روز مسابقه هم با لاستیک های هاردش تونست تا رده چهارم بالا بیاد، ولی توی دور 39 وقتی ماشین ایمنی مجازی وارد شد، به پیت رفت تا از روی لاستیک های هارد به مدیوم بره ولی مجدد توی دور 53 مجبور میشه که مجدد پیت بکنه و در آخر توی رده 17 یعنی آخرین ماشین کار خودش رو تموم میکنه.

آره، ماشین ایمنی توی بدترین زمان ممکنه به پیست اومد، که قشنگ حکم مرگ ما رو صادر کردند با این کار، بهتره بگم هیچ حرفی برای گفتن ندارم چون فکر میکنم که برای امروز ما میتونستم روی سکو باشیم، البته اگه میتونستیم توی رده سوم و چهارم توی تعیین خط میبودیم و با خارج شدن مکس از مسابقه میتونستیم این کار رو بکنم.

جرج راسل رفت روی سکو و فکر میکنم که ما یکم از مرسدس ها سریعتر بودیم توی این مسابقه و فکر میکنم که ما یک مقعیت خوب رو هم اینجا و هم توی گرند پری عربستان از دست دادیم، من فکر میکنم این اتفاقاتی که برای ما میفته بیشتر به خاطر بدشانسی هست و بیست مسابقه مونده، پس امیدوارم که توی مسابقات بعدی خیلی خوش شانس باشم.

اما استپان آکون، دیگر راننده تیم فرمول یک آلپین، تونست توی رده هفتم کار خودش رو توی گرند پری استرالیا 2022 تموم کرد، مدیر تیم فرمول یک آلپین، لارنت روزی در همین موضوع  گفته که ما برای مسابقات بعدی سریعتر خواهیم بود.

ما الان تمام تمرکزمون روی اینه که بتونیم هر دوتا ماشین رو توی مقعیتی قرار بدیم که بتونیم امتیاز بگیریم، این الان به ما بستگی داره که بتونیم برای این رقابت بجنگیم.

فرناندو آلونسو گفته که گرند پری ایمولا یک تست برای تیم هست:

به نظرم ایمولا یک تست برای ما هست، ایمولا" پیست کندتری نسبت به دو مسابقه قبلی هست، اگه بتونیم همین بازدهی رو حفظ بکنیم، البته این موضوع هم باید در نظر داشته باشیم که بقیه تیم ها هم آپدیت هایی رو خواهند داشت، پس میبینیم که کی میتونه سریعتر باشه.

No comments

ما را دنبال کنید

حتما بخوانیم